Ogrzewanie hal produkcyjnych nagrzewnicami gazowymi.

Każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki do pracy. Oznacza to, że muszą w każdym okresie mieć odpowiednią temperaturę w miejscu pracy. Nagrzewnice gazowe są najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Pozwalają oszczędnie i efektywnie zadbać o prawidłowa temperaturą w pomieszczeniach, nawet o ogromnych rozmiarach. Hale są zazwyczaj duże.

Nagrzewnice gazowe muszą być rozmieszczone tam w taki sposób, aby grzały efektywnie. Jeśli są bramy wjazdowe, powinny być również kurtyny powietrza. Przy montowaniu nagrzewnicy i kurtyn, wszystko musi być bardzo dokładnie zaprojektowane. Pracownicy nie powinny odczuwać żadnego dyskomfortu z powodu chłodu. Im lepsze warunki, tym efektywność pracy się zwiększa. Pracownik ma prawo do godnych i odpowiednich warunków pracy.

Nagrzewnice gazowe w halach są zazwyczaj rozprowadzone kanałowo. Chodzi o to, by ciepło do wszystkich miejsc zostało rozprowadzone równomiernie. Pracuje tam zazwyczaj bardzo wiele ludzi i w każdym miejscu temperatura powinna być jednakowa. Pracodawca zapewne nie lubi sytuacji, gdzie musi wysłuchiwać zażaleń pracowników, że w jednym miejscu zimno, a drugim za ciepło. Temperatura wszędzie musi być optymalna.