Urodziny w domu w czasie epidemii.

  • by

Stanie się to niezapomniane przeżycie dla dziecka jak nawet i źródło pozytywnej energii,w tym trudnym czasie, dla wszystkich domowników.

Balony

Balony opłaciłoby się napełnić helem oraz szczelnie zamknąć poprzez zasupłanie końcówki. Przy pomocy wstążeczki moglibyśmy ozdobić balony ale jeszcze i związać je w girlandy lub balonowy bukiet. Idealnym przepisem na niespodziankę może być przygotowanie urodzinowych balonów z helem. Balony z helem unoszą się 4-6 godzin…zobacz więcej informacji o balonach z helem.

Jeśli nastawimy budzik na godzinę przed obudzeniem dzieciaczka wystarczy czasu by napełnić baloniki helem oraz pozwolić maluchowi na pobudkę wśród kolorowych unoszących się wokół niego balonów.

Huczną zabawę z rówieśnikami trzeba oczywiście przełożyć na inny termin. Mamy możliwość zrobić spotkanie ze swoimi kompanami przez Internet.

Musimy poświęcić czas na upichcenie dla solenizanta jego ulubionego tortu, ciasta lub deseru. Ważne by solenizant poczuł się wyróżniony i urodziny przyniosły mu dużo radości. Zależnie od czasu jaki można na to znaleźć przygotujmy mniej lub więcej zupełnie niespodzianek.

Natomiast nawet ograniczając obchody urodzin dziecka do minimum w przeciągu epidemii warto ten dzień spędzić w specjalny sposób.

Ozdoby

Balony z helem w dalszym w czasie dnia mogą ozdabiać pokój dzieciaczka lub całe mieszkanie. Posłużą do zabaw i eksperymentów. Jeżeli będzie sposobność balony z helem mogą być tłem do filmików, video chatów, rozmów za pośrednictwem MsTeams, Skypa, albo Whatsup. Pobudka w tak efektownej scenerii na pewno przywoła uśmiech na buzię solenizanta. Zaspany dzieciak do końca życia nie zapomni widoku takiej niespodzianki..